• K A R A T E - LUBELSZCZYZNA 
    K A R A T E - LUBELSZCZYZNA 

    K A R A T E - LUBELSZCZYZNA 

     

  • KARATE- LUBELSZCZYZNA ' 2020
    KARATE- LUBELSZCZYZNA ' 2020

    K  A  R  A  T  E - LUBELSZCZYZNA ! :-)

  • KARATE LUBELSZCZYZNA ' 2020 ! :-)
    KARATE LUBELSZCZYZNA ' 2020 ! :-)

    K  A  R  A  T  E -LUBELSCZYZNA :-) !

  • KARATE LUBELSZCZYZNA' 2020 ! :-)
    KARATE LUBELSZCZYZNA' 2020 ! :-)

    Karate- L U B E L S Z C Z Y Z N A !:-)

 

 

 

 

507749
Dziś
Wczoraj
Tydzień
ostatni tydzień
miesiąc
ostatni miesiać
całość
53
167
718
495980
3527
9392
507749

 

 

XXIX Turniej Mikołajkowy w Karate Tradycyjnym
06.12.2020 r., Lublin

 

  W dniu 06.12.2020 r. w Lublinie został rozegrany XXIX Turniej Mikołajkowy w Karate Tradycyjnym, w którym wzięło udział 134 zawodniczek i zawodników z klubów:
- Klub Karate Tradycyjnego Biłgoraj,
- Janowski Klub Karate Tradycyjnego (Janów Lubelski),
- Kraśnicki Klub Karate Tradycyjnego (Kraśnik),
- Lubelski Klub Karate Tradycyjnego (Lublin, Kalinówka, Świdnik, Przedszkole Entliczek),
- Tomaszowska Akademia Sztuk Walki (Tomaszów Lubelski),
- Klub Karate Tradycyjnego Tomaszów Lubelski,
- Zamojski Klub Karate Tradycyjnego " Renesans" (Zamość)
- Uczniowski Klub Karate Tradycyjnego Praga Południe w Warszawie.

 

    Podczas turnieju rozegrano łącznie 33 konkurencje w kategoriach wiekowych od przedszkolaków do 13 lat: kata, kumite, konkurs dla początkujących " Pierwszy krok"; z podziałem na wiek, poziom zaawansowania oraz płeć.
Najlepsi zawodnicy w poszczególnych konkurencjach otrzymali puchary (m-ca 1), za miejsca 1-4 medale, a wszyscy startujący: dyplomy za udział, paczki pełne łakoci od św. Mikołaja oraz upominek w postaci kubka okolicznościowego. Zawodnicy początkujący otrzymali dodatkowo medal za udział - za odwagę.

 

Organizatorem turnieju był Lubelski Związek Karate Tradycyjnego, a gospodarzem Lubelski Klub Karate Tradycyjnego.
Impreza zorganizowana została przy wsparciu finansowym Urzędu Miasta Lublin.

 

Fotorelacja- Facebook:

https://www.facebook.com/media/set/?vanity=884612984951855&set=a.3544547078958419
https://www.facebook.com/karatetradycyjnekrasnik/photos/pcb.1511400185723355/1511397182390322
https://www.facebook.com/884612984951855/videos/765840450676995
https://www.facebook.com/100616984830411/videos/234949154711882

 


WYNIKI PIERWSZY KROK



dziewczynki 10-13 lat

KONKURENCJA- KIHON:
Miejsce    Nazwisko i imię                Klub
I               Brodaczewska Lena            Zamojski KKT Renesans
II              Rikeva Andrea                   Lubelski KKT
III             Białek Magdalena KKT         Tomaszów Lubelski
IV             Piekutowska Aleksandra      Lubelski KKT

KONKURENCJA KONKURS SPRAWNOŚCIOWY:
Miejsce    Nazwisko i imię               Klub
I               Brodaczewska Lena          Zamojski KKT Renesans
II              Białek Magdalena              KKT Tomaszów Lubelski
III             Rikeva Andrea                  Lubelski KKT
IV             Piekutowska Aleksandra     Lubelski KK

Chłopcy 8-9 lat

KONKURENCJA- KIHON:
Miejsce    Nazwisko i imię              Klub
I               Olech Leonard                Kraśnicki KKT
II              Borys Hubert                  Lubelski KKT
III             Muzyka Patryk                 Lubelski KKT
IV             Kowalski Wiktor               Lubelski KKT

KONKURENCJA KONKURS SPRAWNOŚCIOWY:
Miejsce    Nazwisko i imię              Klub
I               Martyniuk Oliwier             Lubelski KKT
II              Muzyka Patryk                 Lubelski KKT
III             Borys Hubert                   Lubelski KKT
IV             Kowalski Wiktor               Lubelski KKT

Dziewczynki 8-9 lat

KONKURENCJA- KIHON:
Miejsce    Nazwisko i imię             Klub
I               Tomala Joanna               UKKT Praga Południe Warszawa
II              Kozłowska Emilia             UKKT Praga Południe Warszawa
III             Furman Maja                  KKT Biłgoraj
IV             Jaremko Oliwia               KKT Tomaszów Lubelski

KONKURENCJA KONKURS SPRAWNOŚCIOWY:
Miejsce    Nazwisko i imię              Klub
I               Kozłowska Emilia             UKKT Praga Południe Warszawa
II              Tomala Joanna               UKKT Praga Południe Warszawa
III             Jaremko Oliwia               KKT Tomaszów Lubelski
IV             Śniegula Anastazja          Lubelski LKKT

Chłopcy 6-7 lat

KONKURENCJA- KIHON:
Miejsce    Nazwisko i imię               Klub
I               Wójcik Bartłomiej             Lubelski KKT
II              Ciorgoń Alan                   Lubelski KKT
III             Rawski Tymon                 Janowski KKT
IV             Michaluk Cezary                Lubelski KKT

KONKURENCJA KONKURS SPRAWNOŚCIOWY:
Miejsce    Nazwisko i imię                Klub
I               Sawczuk Hubert               Kraśnicki LKKT
II              Sokołowski Aleksander       Lubelski LKKT
III             Rudnicki Maciej                 UKKT Praga Południe Warszawa
IV             Rawski Tymon                  Janowski KKT

Dziewczynki 6-7 lat

KONKURENCJA- KIHON:
Miejsce     Nazwisko i imię              Klub
I                Stawnicka Lena                Lubelski LKKT
II               Król Anna                        Janowski KKT
III              Dycha Joanna                  Janowski KKT
IV              Zbrońska Julia                  Lubelski KKT

KONKURENCJA KONKURS SPRAWNOŚCIOWY:
Miejsce    Nazwisko i imię                 Klub
I               Nizio Michalina                    Lubelskie LKKT
II              Zbrońska Julia                    Lubelskie LKKT
III             Muchowska Olga                Lubelskie LKKT
IV             Balwierz Joanna                  Janowski LKKT

Chłopcy 5 lat i młodsi

KONKURENCJA- KIHON:
Miejsce    Nazwisko i imię               Klub
I               Karchuć Marcel                 Lubelski KKT
II              Skwarzyński Milan              Lubelski KKT
III             Sulowski Maciej                Janowski KKT
IV             Hulicz Adrian                    Lubelski KKT

KONKURENCJA KONKURS SPRAWNOŚCIOWY:
Miejsce    Nazwisko i imię                Klub
I               Przerada Eryk                    Lubelski KKT
II              Wrona Piotr                      Lubelski KKT
III             Hulicz Adrian                     Lubelski KKT
IV             Skwarzyński Milan               Lubelski KKT

Dziewczynki 5 lat i młodsze

KONKURENCJA- KIHON:
Miejsce    Nazwisko i imię              Klub
I               Nizioł Lena                      Lubelski KKT
II              Matylda Dzięsław              Lubelski KKT
III             Król Maria                       Lubelski KKT

KONKURENCJA KONKURS SPRAWNOŚCIOWY:
Miejsce    Nazwisko i imię              Klub
I               Dzięsław Matylda              Lubelski KKT
II              Nizioł Lena                      Lubelski KKT
III             Król Maria                        Lubelski KKT


WYNIKI KATA INDYWIDUALNE 

 


Dziewczynki 7 lat i młodsze 9-8 kyu

Miejsce        Nazwisko i imię              Klub
I                   Stawnicka Lena               Lubelski KKT
II                  Balwierz Joanna               Janowski KKT
III                 Muchowska Olga              Lubleski KKT
IV                 Kudlicka Magdalena          Tomaszowski KKt

Chłopcy 7 lat i młodsi 9-8 kyu

Miejsce        Nazwisko i imię             Klub
I                   Maciejewski Wiktor         Lubelski KKT
II                  Wyka Stanisław              Kraśnicki KKT
III                 Rawski Tymon                Janowski KKT
IV                 Michaluk Cezary              Lubelski KKT

Dziewczynki 8-9 lat 9-8 kyu

Miejsce        Nazwisko i imię             Klub
I                   Mrozik Lena                    KKT Tomaszów Lubelski
II                  Szabat Maja                    KKT Tomaszów Lubelski
III                 Macheta Marika               Zamojski KKT
IV                 Zielińska Sara                  KKT Biłgoraj

Chłopcy 8-9 lat 9-8 kyu

Miejsce        Nazwisko i imię             Klub
I                   Ćwikła Kacper                Zamojski KKT
II                  Małek Mieszko                Lubelski KKT
III                 Ziomek Michał                Lubelski KKT
IV                 Wojtyła Patryk               KKT Biłgoraj

Dziewczyny 10-11 lat 9-8 kyu

Miejsce        Nazwisko i imię              Klub
I                   Brodaczewska Lena          Zamojski KKT
II                  Śniegula Anastazja           Lubelski KKT
III                 Balwierz Magdalena          Janowski KKT
IV                 Białek Magdalena KKT      Tomaszów Lubelski

Chłopcy 10-11 lat 9-8 kyu

Miejsce        Nazwisko i imię              Klub
I                   Krzysztoń Oliwier             Janowski KKT
II                  Dobrzyński Miłosz             Janowski KKT
III                 Olech Leonard                Kraśnicki KKT
IV                 Młynarski Wiktor              Kraśnicki KKT

Dziewczyny 8-9 lat 7-6 kyu

Miejsce        Nazwisko i imię              Klub
I                    Kielar Amelia                  KKT Tomaszów Lubelski
II                   Krawczyk Oliwia              KKT Tomaszów Lubelski
III                  Maciejewska Sandra        Lubelski KKT
IV                  Berbeć Anna                  Lubelski KKT

Chłopcy 8-9 lat 7-4 kyu

Miejsce        Nazwisko i imię               Klub
I                   Szczepanik Szymon           Lubelski KKT
II                  Czech Miłosz                    Kraśnicki KKT
III                 Kania Nikodem                 Janowski KKT
IV                 Pierścionek Dawid             Lubelski KKT

Dziewczyny 10-11 lat 7 kyu

Miejsce        Nazwisko i imię                Klub
I                   Grzechnik Julia                  KKT Tomaszów Lubelski
II                  Sałamaja Maja                   Lubelski KKT
III                 Svarc Nikola                     Zamojski KKT

Chłopcy 10-11 lat 7 kyu

Miejsce        Nazwisko i imię                 Klub
I                   Sieniuta Maksymilian            Lubelski KKT
II                  Wrona Antoni                    Lubelski KKT
III                 Pudło Karol                        UKKT Praga Południe Warszawa

Dziewczyny 12-13 lat 7-6 kyu

Miejsce        Nazwisko i imię                 Klub
I                   Skóra Lena                        Lubelski KKT
II                  Rzęzawa Zofia                    Kraśnicki KKT
III                 Mroczyńska Julia                 KKT Biłgoraj

Chłopcy 12-13 lat 9-6 kyu

Miejsce        Nazwisko i imię                 Klub
I                   Wojtan Maciej                    Janowski KKT
II                  Kasperek Alan                     Lubelski KKT
III                 Wołoszun Bartosz                Lubelski KKT
IV                 Różański Igor                      Lubelski KKT

Dziewczyny 10-11 lat 6 kyu

Miejsce        Nazwisko i imię                  Klub
I                    Mosór Katarzyna                 KKT Tomaszów Lubelski
II                   Lis Zuzanna                        Zamojski KKT
III                  Bondyra Julia                      Zamojski KKT

Chłopcy 10-11 lat 6-4 kyu

Miejsce        Nazwisko i imię                 Klub
I                   Mazur Patryk                      Janowski KKT
II                  Wojno Konrad                    Lubelski KKT
III                 Skóra Rafał                         Lubelski KKT
IV                 Makowski Wiktor                 Lubelski KKT

Dziewczyny 10-11 lat 5-4 kyu

Miejsce        Nazwisko i imię                Klub
I                   Rząd Emilia                        Zamojski KKT
II                  Rawska Maja                     Janowski KKT
III                 Wichowska Marcelina          Zamojski KKT

Dziewczyny 12-13 lat 5-4 kyu i 3-2-1 kyu

Miejsce         Nazwisko i imię                 Klub
I                    Ostrowska Monika               Lubelski KKT
II                   Kącka Gabriela                    Tomaszowska ASW
III                  Ciorgoń Pola                       Lubelski KKT
IV                  Rojek Kamila                       Janowski KKT

Chłopcy 12-13 lat 5-4 kyu i 3-2-1 kyu

Miejsce        Nazwisko i imię                  Klub
I                   Joachimowicz Patryk             Lubelski KKT
II                  Serwatka Karol                    Janowski KKT
III                 Neć Maksymilian                   Tomaszowska ASW
IV                 Bednarz Jakub                     Tomaszowska ASW


WYNIKI KUMITE


Dziewczyny 6-4 kyu i 3-1 kyu

Miejsce        Nazwisko i imię                  Klub
I                   Ciorgoń Pola                        Lubelski KKT
II                  Stępień Nikola                      Lubelski KKT
III                 Kącka Gabriela                     Tomaszowska ASW

Chłopcy 6-4 kyu i 3-1 kyu

Miejsce        Nazwisko i imię                  Klub
I                   Neć Maksymilian                   Tomaszowska ASW
II                  Serwatka Karol                    Janowski KKT
III                 Bednarz Jakub                     Tomaszowska ASW
IV                 Wichowski Gabriel                Zamojski KKT