Jubileuszowy
X X X
Mikołajkowy Turniej Dzieci w Karate Tradycyjnym
4.12.2021 r.
Biłgoraj
ul. Cegielniana 24, hala sportowa Zespołu Szkół Budowlanych i Ogólnokształcących
WYNIKI
Konkurencja Konkurs Pierwszy Krok
KICHON
dziewczyny 5 lat i młodsze
I MAŁYSA MAJA KKT Biłgoraj
II ŚLĘZAKIEWICZ HANNA TASW
III MACIEJEWSKA MARTYNA KKT Bushi
IV NOWOSAD GABRIELA Zamojski KKT Renesans
chłopcy 5 lat i młodsi
I RĘKAS ALEKSANDER KKT Biłgoraj
II WUCZKO SEBASTIAN JanowskiKKT
III MAŁEK KACPER JanowskiKKT
IV WRÓBEL DAWID JanowskiKKT
dziewczyny 6-7 lat
I Błaszczyk Ada LKKT
II JABŁOŃSKA BLANKA LKKT
III Sidor Weronika KKT Bushi
IV KRAWCZYK KAROLINA Kraśnicki KKT
chłpocy 6-7 lat
I GĘBKA JULIAN KKT BUSHI
II WUCZKO FIILIP Janowski KKT
III GROMASZEK FILIP KKT Bushi
IV SŁAWIŃSKI ALEKSANDER KKT Bushi
dziewczyny 8-9 lat
I WUCZKO MAJA Janowski KKT
II TURCZANIK AMELIA Zamojska AKT
III PIETRUS ADA KKT Bushi
IV WĄSACZ ZOFIA TASW
chłopcy 8-9 lat
I WICIK JAKUB Kraśnicki KKT
II SZYNKARUK ANTONI LKKT
III PAPIEŻ ANTONI Janowski KKT
IV BARANOWSKI PAWEŁ KKT Bushi
dziewczyny 10-13 lat
I MOŚCICKA LENA KKT Bushi
II CHMURA GABRIELA KKT Biłgoraj
III WUCZKO OLIWIA Janowski KKT
IV UCHMAN WERONIKA TASW
chłopcy 10-13 lat
I WUCZKO PATRYK JanowskiKKT
II SOŁDAJ KAROL TASW
III KUSAK SZYMON KKT Bushi
IV KOWAL MIŁOSZ KKT Biłgoraj
KONKURS SPRAWNOŚCIOWY
dziewczyny 5 lat i młodsi
I MAŁYSA MAJA KKT BIŁGORAJ
II MACIEJEWSKA MARTYNA KKT BUSHI
III FERDYNUS PAULINA LUBELSKI KKT
IV NOWOSAD GABRIEL ZAMOJSKI KKT
chłopcy 5 lat i młodsi
I MAŁEK KACPER Janowski KKT
II RĘKAS ALEKSANDER KKT Biłgoraj
III WIÓRKOWSKI KACPER LKKT
IV WUCZKO SEBASTIAN Janowski KKT
dziewczyny 6-7 lat
I MARTYNIUK IGA KKT Bushi
II WŁOSEK ZOFIA KKT BUSHI
III MARYNICZ NATALIA TSW
IV SIDOR WERONIKA KKT BUSI
chłopcy 6-7 lat
I PRZERADA ERYK LKKY
II GĘBKA JULIAN KKT BUSGI
III PALAK KUBA TASW
IV BUCZKO FILIP Janowski KKT
dziewczyny 8-9 lat
I SKUBIS OLGA KKT Biłgoraj
II WĄSACZ ZOFIA TASW
III TURCZANIUK AMELIA Zamojski AKT
IV GAŁUCHA INGA Janowski KKT
chłopcy 8-9 lat
I WICIK JAKUB Kraśnicki KKT
II PASZKOWSKI MARCEL JanowskiKKT
III DZIEDZIC BŁAŻEJ KKT Bushi
IV WOJTIUK MIŁOSZ TASW
dziewczyny 10-13 lat
I MOŚCICKA LENA KKT Bushi
II CHMURA GABRIELA KKT Biłgoraj
III DEJNEKA WERONIKA TASW
IV RÓŻAŃSKA PAULINA KKT Biłgoraj
chłopcy 10-13 lat
I SOŁDAJ KAROL TASW
II GROTNIK BARTOSZ KKT Bushi
III KUSAK SZYMON KKT Bushi
IV WUCZKO PATRYK Janowski KKT
KONKURENCJA KATA INDYWIDUALNE
9-8 kyu
dziewczyny 7 lat i młodsze
I KUDLICKA MAGDALENA KKT Tomaszów Lub.
II ĆWIK HANNA KKT Biłgoraj
III BORKOWSKA RÓŻA Zamojski KKT Renesans
IV NIZIO MICHALINA LKKT
chłopcy 7 lat i młodsi
I FERDYNUS WOJCIECH LKKT
II SULOWSKI MACIEJ Janowski KKT
III WRONA PIOTR LKKT
IV BYSTREK NIKODEM Janowski KKKT
dziewczyny 8-9 lat
I GRZECHNIK ZUZANNA KKT Tomaszów Lub.
II BŁASZCZYK NINA LKKT
III FERDYNUS ALEKSANDRA LKKT
IV WŁOSEK KONSTANCJA KKT Bushi
chłopcy 8-9 lat
I BORKOWSKI KORDIAN Zamojski KKT Renesans
II KOT JULIAN TASW
III ŚMIGIELSKI PATRYK KKT Bushi
IV KLIMKO SZYMON Zamojski KKT
dziewczyny 10-11 lat
I DZIWOTA KLAUDIA KKT Biłgoraj
II MATKOWSKA JULIA TASW
III KUZIORA WIKTORIA Janowski KKT
IV FURMAN-WRADACH MAJA KKT Biłgoraj
chłopcy 10-11 lat
I NURZYŃSKI SZYMON KKT Bushi
II OLESZKO ADRIAN Janowski KKT
III KUSAK SZYMON KKT Bushi
IV CZUGAŁA KACPER Zamojski KKT Renesans
7 kyu
chłopcy/dziewczyny 7 lat i młodsi
I FUS ALEKSANDER UKKT Praga Południe
II WÓJTOWICZ JAN KKT Bushi
III KOWLACZYK ARTUR UKKT Praga Południe
IV OSTASZ MICHALINA KKT Biłgoraj
dziewczyny 8-9 lat
I TOPYŁA ZOFIA KKT Bushi
II KOWALIK POLA Kraśnicki KKT
III MARYŃCZAK KAMILA TASW
IV KOWALCZYK KATARZYNA UKKT Praga Południe
chłopcy 8-9 lat
I SAWCZUK HUBERT Kraśnicki KKT
II OLSZEWSKI NIKODEM KKT BUSHI
III KARPIŃSKI MACIEJ KKT Bushi
IV MISZTAL MARCEL KKT Biłgoraj
dziewczyny 10-11 lat
I RECHUL TAMARA TASW TASW
II BRODACZEWSKA LENA ZKKT Renesans
III KISZCZYŃSKA NIKOLA TASW
IV OLIWIA JAREMKO KKT Tomaszów Lub.
chłopcy 10-11 lat
I OLECH LEONARD Kraśnicki KKT
II KOPER MACIEJ TASW
III KLOC JAKUB KKT Bushi
IV DZIKI PAWEŁ TASWS
6 kyu
chłopcy 8-9 lat
I KRACZEK MAKSYMILIAN ZKKT Renesans
II CZECH MIŁOSZ Kraśnicki KKT
III MIELNICZUK CYPRIAN KKT Biłgoraj
IV KINCZKOWSKI JAN TASW
chłopcy 10-11 lat
I RAFAŁ SKÓRA LKKT
II DUBAS FILIP KKT Bushi
III WŁOCH ADAM KKT Bushi
IV ZYGMUNT DOMINIK KKT Biłgoraj
5-4 kyu
dziewczyny 8-9 lat
I KIELAR AMELIA KKT Tomaszów Lub.
II DUDA HELENA LKKT
III MROZIK LENA
dziewczyny 12-13 lat
I DROZD JULIA Janowski KKT
II GRZEGRZULIŃSKA ZUZANNA Janowski KKT
III STĘPIEŃ NIKOLA LKKT
IV WYKA IZABELA Kraśnicki KKT
chłopcy 12-13 lat
I HACZYKOWKSI WOJCIECH TASW
II SEŃKO ANTONI TASW
III WOJNO KONRAD LKKT
IV SOBCZYŃSKI PAWEŁ TASW
dziewczyny 14-15 lat
I SKÓRA LENA LKKT
II RZĘZAWA ZOFIA Kraśnicki KKT
III KOWALSKA EMILIA Kraśnicki KKT
IV MROCZYŃSKA JULIA KKT Biłgoraj
3-1 kyu
dziewczyny 12-13 lat
I CIORGOŃ POLA LKKT
II OSTROWSKA MONIKA LKKT
III CZAPLIŃSKA MARTYNA LKKT
4 kyu - 1 DAN
chłopcy 14-15 lat
I JANKOWSKI PATRYK TASW
II KAŃSKI BARTOSZ LKKT
III DZIURA PAWEŁ TASW
IV KOT STANISŁAW TASW
KONKURENCJA KUMITE INDYWIDULANE
7 kyu
chłopcy 12-13 lat
I KLOC MATEUSZ KKT Bushi
II WOŹNICA MATEUSZ Janowski KKT
III KUŚMIERZ MATEUSZ Kraśnicki KKT
5-4 kyu
dziewczyny 14-15 lat
I KOWALSKA EMILIA Kraśnicki KKT
II SKÓRA LENA Lubelski KKT
6-3 kyu
dziewczyny 12-13 lat
I STĘPIEŃ NIKOLA LKKT
II DROZD JULIA Janowski KKT
III WYKA IZABELA Kraśnicki KKT
IV GRZEGRZULIŃSKA ZUZANNA Janowski KKKT
6-4 kyu
chłopcy 12-13 lat
I HACZYKOWSKI WOJCIECH TASW
II SEŃKO ANTONI TASW
III KARPIŃSKI ALEKSY KKT Bushi
IV NOWACKI KORNEL KKT Bushi
3-1 kyu
dziewczyny 12-13 lat
I OSTROWSKA MONIKA LKKT
II CIORGOŃ POLA
chłopcy 12-13 lat
I KRAWCZYK JAKUB TASW
II SERWATKA KAROL Janowski KKT
III BEDNARZ JAKUB TASW
IV NEĆ MAKSYMILIAN TASW
4 kyu - 1 DAN
chłopcy 14-15 lat
I JANKOWKSI PATRYK TASW
II KAŃSKI BARTOSZ LKKT
III DZIURA PAWEŁ TASW
IV KORDECKI JAKUB KKT Bushi