WYNIKI X PRAGA CUP
Turnieju w Karate Tradycyjnym o Puchar Burmistrza Dzielnicy Praga Południa m.st. Warszawa.
22.09.2019 r.
Turniej został zorganizowany przez UKKT Praga Południe, a współfinansowany przez Burmistrza Dzielnicy Pragi-Południe m.st. Warszawa i Ministerstwa Sportu i Turystyki.
"X PUCHAR PRAGA CUP" | ||
TURNIEJ DZIECI W KARATE TRADYCYJNYM | ||
22.09.2019 r. WARSZAWA | ||
MALI WSPANIALI - KONKURS SPRAWNOŚCIOWY | ||
Dziewczęta 6 lat i młodsi (2013 i młodsi) 9 kyu i bez stopnia | ||
Nazwisko i imię | Klub | |
I miejsce | PAWIŃSKA ROKSANA | PRZEDSZKOLE NR 143 WARSZAWA |
II miejsce | SARNOWSKA ŁUCJA | PRZEDSZKOLE WARSZAWA |
III miejsce | GAJEWSKA LILA | PRZEDSZKOLE WARSZAWA |
IV miejsce | KIERSNOWSKA EMMA | PRZEDSZKOLE NR 392 WARSZAWA |
Chłopcy 6 lat i młodsi (2013 i młodsi) 9 kyu i bez stopnia | ||
Nazwisko i imię | Klub | |
I miejsce | WÓZ ALEKSANDER | PRZEDSZKOLE NR 57 WARSZAWA |
II miejsce | URBAN STAŚ | PRZEDSZKOLE NR 1 W MARKACH |
III miejsce | WOŹNIAKIEWICZ JAKUB | PRZEDSZKOLE NR 48 Zielony GROSZEK W-wa |
IV miejsce | KUŚ STANISŁAW | PRZEDSZKOLE NR 8 w PŁOCKU |
PIERWSZY KROK - KIHON | ||
Dziewczęta 6-8 lat (2013 -2011) 9 kyu i bez stopnia | ||
Nazwisko i imię | Klub | |
I miejsce | KOPIŃSKA JULIA | AKADEMIA SPORTU I KARATE W WARSZAWIE |
II miejsce | SARNOWSKA ŁUCJA | AKADEMIA SPORTU I KARATE W WARSZAWIE |
III miejsce | KIERSNOWSKA STELLA | MAZOWIECKA AKADEMIA KARATE |
IV miejsce | KIERSNOWSKA EMMA | MAZOWIECKA AKADEMIA KARATE |
Chłopcy 9 -10 lat (2010-2009) 9 kyu i bez stopnia | ||
Nazwisko i imię | Klub | |
I miejsce | PATYNOWSKI WOJCIECH | MAZOWIECKA AKADEMIA KARATE |
II miejsce | KIERSNOWSKI GUSTAW | MAZOWIECKA AKADEMIA KARATE |
Chłopcy 6 lat i młodsi (2013 i młodsi) 9 kyu i bez stopnia | ||
Nazwisko i imię | Klub | |
I miejsce | WOŹNIAKIEWICZ JAKUB | UKKT PRAGA POŁUDNIE |
II miejsce | POPIOŁEK MICHAŁ | UKKT PRAGA POŁUDNIE |
III miejsce | FUS ALEKSANDER | UKKT PRAGA POŁUDNIE |
IV miejsce | URBAN STANISŁAW | MAZOWIECKA AKADEMIA KARATE |
KONKURENCJA - KATA | ||
Dziewczęta 7 lat i młodsi (2012 i młodsi) 9-7 kyu | ||
Nazwisko i imię | Klub | |
I miejsce | PAWIŃSKA KARINA | UKKT PRAGA POŁUDNIE |
II miejsce | FRANCUZ KARINA | AKADEMIA SPORTU I KARATE W WARSZAWIE |
III miejsce | MICHAŁKIEWICZ HANNA | ZAMOJSKI KKT RENESANS |
IV miejsce | LENENSZTEJN WIKTORIA | MAZOWIECKA AKADEMIA KARATE |
Chłopcy 7 lat i młodsi (2012 i młodsi) 9-8kyu | ||
Nazwisko i imię | Klub | |
I miejsce | KRACZEK MAKSYMILIAN | ROZTOCZAŃSKI KKT ZAMOŚĆ |
II miejsce | KUŚ STANISŁAW | STOWARZYSZENIE PŁOCKA AKT |
III miejsce | MACIEJEWSKI WIKTOR | LUBELSKI KKT |
IV miejsce | WOŹNIAKIEWICZ JAKUB | UKKT PRAGA POŁUDNIE |
Dziewczęta 8-9 LAT (2011-2010) 9-8 kyu | ||
Nazwisko i imię | Klub | |
I miejsce | KRAWCZYK OLIWIA | KKT TOMASZÓW LUBELSKI |
II miejsce | DZIKA GABRIELA | KKT TOMASZÓW LUBELSKI |
III miejsce | MICHAŁKIEWICZ EMILIA | ZAMOJSKI KKT RENESANS |
IV miejsce | KALISZEWSKA ZUZANNA | MAZOWIECKA AKADEMIA KARATE |
Chłopcy 8-9 LAT (2011-2010) 9-8 kyu | ||
Nazwisko i imię | Klub | |
I miejsce | KIELAR MIKOŁAJ | KKT TOMASZÓW LUBELSKI |
II miejsce | SARNOWSKI MAXYMILIAN | AKADEMIA SPORTU I KARATE W WARSZAWIE |
III miejsce | WASZCZUK TYMON | AKADEMIA SPORTU I KARATE W WARSZAWIE |
Dziewczęta 8-9 LAT (2011-2010) 7 kyu | ||
Nazwisko i imię | Klub | |
I miejsce | MOSÓR KATARZYNA | KKT TOMASZÓW LUBELSKI |
II miejsce | DĄBROWSKA GABRIELA | UKKT PRAGA POŁUDNIE |
III miejsce | WYSZKOWSKA KAROLINA | MAZOWIECKA AKADEMIA KARATE |
Chłopcy 8-9 LAT (2011-2010) 7 kyu | ||
Nazwisko i imię | Klub | |
I miejsce | SZCZEPANIK SZYMON | LUBELSKI KKT |
II miejsce | KOWALSKI MAKSYMILIAN | KK PRUSZKÓW |
III miejsce | SKÓRA RAFAŁ | LUBELSKI KKT |
Dziewczęta 8-9 LAT (2011-2010) 6 kyu | ||
Nazwisko i imię | Klub | |
I miejsce | RZĄD EMILIA | ZAMOJSKI KKT RENESANS |
II miejsce | LIPIŃSKA AMELIA | STOWARZYSZENIE PŁOCKA AKT |
III miejsce | WICHOWSKA MARCELINA | ZAMOJSKI KKT RENESANS |
IV miejsce | MACIEJEWSKA SANDRA | LUBELSKI KKT |
Chłopcy 8-9 LAT (2011-2010) 6 kyu | ||
Nazwisko i imię | Klub | |
I miejsce | KRZYŻANOWSKI MICHAŁ | MAZOWIECKA AKADEMIA KARATE |
II miejsce | MARKOWSKI DAWID | STOWARZYSZENIE PŁOCKA AKT |
III miejsce | KORCZYŃSKI FILIP | UKKT PRAGA POŁUDNIE |
Dziewczęta/Chłopcy 10-13 LAT (2009-2006) 9-8 kyu | ||
Nazwisko i imię | Klub | |
I miejsce | KOWALSKA JULIA | KK PRUSZKÓW |
II miejsce | GRZESZCZYK MAJA | UKKT PRAGA POŁUDNIE |
III miejsce | OLCZAK FILIP | AKADEMIA SPORTU I KARATE W WARSZAWIE |
IV miejsce | WASZCZUK KRYSTIAN | AKADEMIA SPORTU I KARATE W WARSZAWIE |
Dziewczęta/Chłopcy 10-13 LAT (2009-2006) 7 kyu | ||
Nazwisko i imię | Klub | |
I miejsce | STĘPORA MACIEJ | TOMASZOWSKI KKT |
II miejsce | KRZYCKA JULIA | MAZOWIECKA AKT |
III miejsce | TCHÓRZEWSKI STANISŁAW | UKKT PRAGA POŁUDNIE |
IV miejsce | DOBROWOLSKA ADA | UKKT PRAGA POŁUDNIE |
Dziewczęta 10-11 LAT (2009-2008) 5-4 kyu | ||
Nazwisko i imię | Klub | |
I miejsce | CIORGOŃ POLA | LUBELSKI KKT |
II miejsce | KĄCKA GABRIELA | TOMASZOWSKI KKT |
III miejsce | WRONOWSKA MAJA | UKKT PRAGA POŁUDNIE |
IV miejsce | MACIEJSKA EMILIA | KKT TOMASZÓW LUB. |
Chłopcy 10-11 LAT (2009-2008) 5-4 kyu | ||
Nazwisko i imię | Klub | |
I miejsce | NEĆ MAKSYMILIAN | TOMASZOWSKI KKT |
II miejsce | BEDNARZ JAKUB | TOMASZOWSKI KKT |
III miejsce | JARZEMBIŃSKI FRANCISZEK | KK BYTÓW |
IV miejsce | MOHR WIKTOR | KK BYTÓW |
Dziewczęta 12-13 LAT (2007-2006) 5-4 kyu | ||
Nazwisko i imię | Klub | |
I miejsce | WIKIRA WIKTORIA | ZAMOJSKI KKT RENESANS |
II miejsce | KUCZMA HANNA | TOMASZOWSKI KKT |
III miejsce | KMIECIAK LENA | TS SOKÓŁ ALEKSANDRÓW ŁÓDZKI |
IV miejsce | MOSÓR KINGA | KKT TOMASZÓW LUBELSKI |
Chłopcy 12-13 LAT (2007-2006) 5-4 kyu | ||
Nazwisko i imię | Klub | |
I miejsce | JANKOWSKI PATRYK | TOMASZOWSKI KKT |
II miejsce | KAŃSKI BARTOSZ | LUBELSKI KKT |
III miejsce | BAŃSKI SEBASTIAN | TOMASZOWSKI KKT |
IV miejsce | WICHOWSKI GABRIEL | ZAMOJSKI KKT RENESANS |
Dziewczęta 11-12 LAT (2008-2007) 3-1 kyu | ||
Nazwisko i imię | Klub | |
I miejsce | OSTROWSKA MONIKA | LUBELSKI KKT |
II miejsce | MALINOWSKA NADIA | KK PRUSZKÓW |
III miejsce | CZAPLIŃSKA MARTYNA | LUBELSKI KKT |
Chłopcy 11-12 LAT (2008-2007) 3-1 kyu | ||
Nazwisko i imię | Klub | |
I miejsce | JOACHIMOWICZ PATRYK | LUBELSKI KKT |
II miejsce | WALCZYK KAROL | LUBELSKI KKT |
Dziewczęta 14-15 LAT (2005-2004) 3 kyu i starsze stopnie | ||
Nazwisko i imię | Klub | |
I miejsce | TURCZYN ZUZANNA | ZAMOJSKI KKT RENESANS |
II miejsce | ŁUKASIEWICZ DOMINIKA | KK PRUSZKÓW |
III miejsce | ORŁOWSKA ZOFIA | LUBELSKI KKT |
IV miejsce | ROŻNOWICZ NATALIA | LUBELSKI KKT |
Chłopcy 14-15 LAT (2005-2004) 3 kyu i starsze stopnie | ||
Nazwisko i imię | Klub | |
I miejsce | MUCHOWSKI MIKOŁAJ | LUBELSKI KKT |
II miejsce | MAJCHRZAK DANIEL | LUBELSKI KKT |
III miejsce | KOCZESKI LEON | KK PRUSZKÓW |
IV miejsce | KAŃSKI KACPER | LUBELSKI KKT |
Chłopcy 16-17 LAT (2003-2002) 3 kyu i starsze stopnie | ||
Nazwisko i imię | Klub | |
I miejsce | MAŚLAK MICHAŁ | UKKT PRAGA POŁUDNIE |
II miejsce | KALMUS MARCIN | UKKT PRAGA POŁUDNIE |
III miejsce | BDEWY OSKAR | KKT PŁOCK |
KONKURENCJA - KUMITE | ||
Dziewczęta 12-13 LAT (2007-2006) 3 kyu i starsze stopnie | ||
I miejsce | MALINOWSKA NADIA | KK PRUSZKÓW |
II miejsce | CZAPLIŃSKA MARTYNA | LUBELSKI KKT |
Dziewczęta 12-13 LAT (2007-2006) 6-4 kyu | ||
I miejsce | KUCZMA HANNA | TOMASZOWSKI KKT |
II miejsce | MOSÓR KINGA | KKT TOMASZÓW LUB. |
III miejsce | WIKIRA WIKTORIA | ZAMOJSKI KKT RENESANS |
IV miejsce | KMIECIAK LENA | TS SOKÓŁ ALEKSANDRÓW ŁÓDZKI |
Chłopcy 12-13 LAT (2007-2006) 6-4 kyu | ||
I miejsce | JANKOWSKI PATRYK | TOMASZOWSKI KKT |
II miejsce | BAŃSKI SEBASTIAN | TOMASZOWSKI KKT |
III miejsce | KAŃSKI BARTOSZ | LUBELSKI KKT |
IV miejsce | WICHOWSKI GABRIEL | ZAMOJSKI KKT RENESANS |
Dziewczęta 14-15 LAT (2005-2004) 3 kyu i starsze stopnie | ||
Nazwisko i imię | Klub | |
I miejsce | TURCZYN ZUZANNA | ZAMOJSKI KKT RENESANS |
II miejsce | ORŁOWSKA ZOFIA | LUBELSKI KKT |
III miejsce | ŁUKASIEWICZ DOMINIKA | KK PRUSZKÓW |
IV miejsce | CZAPLIŃSKA KARINA | LUBELSKI KKT |
Chłopcy 14-15 LAT (2005-2004) 3 kyu i starsze stopnie | ||
Nazwisko i imię | Klub | |
I miejsce | MAJCHRZAK DANIEL | LUBELSKI KKT |
II miejsce | KOCZESKI LEON | KK PRUSZKÓW |
III miejsce | MUCHOWSKI MIKOŁAJ | LUBELSKI KKT |
IV miejsce | KAŃSKI BARTOSZ | LUBELSKI KKT |
Chłopcy 16-17 LAT (2003-2002) 3 kyu i starsze stopnie | ||
Nazwisko i imię | Klub | |
I miejsce | KALMUS MARCIN | UKKT PRAGA POŁUDNIE |
II miejsce | BDEWY OSKAR | STOWARZYSZENIE PŁOCKA AKT |